© 2004-2011 ЦНТТМ "Сфера", Sfera Design Studio

Результати ЗКШ-2011




Результати 1 тура


http://konkurs.sfera.org.ua/Portal/1/ResultsRound/1



Результати олімпіади програмістів (26.02.2011)


Код учасника

Прізвище, ім‘я

Навчальний заклад

Бали

Категорія

Місце

PRO-378

Шпирин Дмитро

КПДЮ

22,1

мол

1

PRO-336

Озеракин Микита

ЦПР Святошинського р-ну

22

мол

2

PRO-324

Братусь Олександр

ЦТТМ Дарницького р-ну

21,6

мол

3

PRO-317

Мироненко Андрій

ЦПР Святошинського р-ну

15,9

мол

4

PRO-343

Шедій Костянтин

ЦТТМ Дарницького р-ну

10,7

мол

5

PRO-326

Коломбет Микола

ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну

9,9

мол

6

PRO-318

Стась Сергій

ЦПР Святошинського р-ну

4,2

мол

7

PRO-342

Піскун Євген

ЦТТМ Дарницького р-ну

4,2

мол

8

PRO-345

Яловенко Олександр

НВК Солом'янського р-ну

2,9

мол

9

PRO-341

Чорний Владислав

ЦПР Святошинського р-ну

1,7

мол

10

PRO-377

Підгорний Олександр

КПДЮ

23,4

ст

1

PRO-323

Кравець Дар’я

ЦТТМ Дарницького р-ну

17,6

ст

2

PRO-328

Усенко  Валентина

ЦТТМ Дарницького р-ну

15

ст

3

PRO-327

Михайлов Юрій

ЦТТМ Дарницького р-ну

12,4

ст

4

PRO-344

Лєвашов Дмитро

НВК Солом'янського р-ну

8,7

ст

5

PRO-337

Абрамов Владислав

ЦПР Святошинського р-ну

8,2

ст

6




Результати 2 тура


Краща презентація, молодша вікова група

1. Бандак Ірина Юріївна - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Закрученко Дмитро Олександрович - НВК Солом'янського р-ну - 2 місце
3. Громадський Денис Вадимович - ЦТТМ Дарницького р-ну - 3 місце

Краща презентація, старша вікова група

1. Бричка Соломія Миколаївна - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Бойко Ірина Сергіївна - ЦТТМ Дарницького р-ну - 2 місце
3. Радчук Олександр Вікторович - ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну - 3 місце

Краща програмна розробка, молодша вікова група

1. Рибчинський Костянтин Олександрович - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну - 1 місце
2. Дзюрич Максим Сергійович - ЦДЮТ Солом'янського району - 2 місце
3. Герцюк Микола Модестович - ЦПР Святошинського р-ну - 3 місце

Краща програмна розробка, старша вікова група

1. Молоченко Дар'я Романівна - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну - 1 місце
2. Кракович Андрій Дмитрович - СШ №304 - 2 місце

Статична графіка, молодша вікова група

1. Бандак Ірина Юріївна - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Литвиненко Іван Іванович - ЦДЮТ Солом'янського району - 1 місце
3. Кулініч Ольга Сергіївна - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну - 3 місце

2D-анімація, молодша вікова група

1. Тарнавський Максим Вікторович - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Евдокімов Нікіта Константинович - ЦДЮТ Солом'янського району - 2 місце
2. Атаманюк Марія Василівна - ЦПР Святошинського р-ну - 3 місце

2D-анімація, старша вікова група

1. Хайруллін Руслан Олександрович - ЦДЮТ Солом'янського району - 3 місце

3D-анімація, старша вікова група

1. Мурадов Євген Мугабільович - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну - 2 місце

Кращий веб-сайт, молодша вікова група

1. Кулівник Крістіна Олегівна - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Лещенко Ярослав Анатолійович - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну - 2 місце
3. Атаманюк Марія Василівна - ЦПР Святошинського р-ну - 3 місце
4. Гончаров Дмитро Денисович - ЦТТМ Дарницького р-ну - 3 місце

Кращий веб-сайт, старша вікова група

1. Ткаченко Іван Тарасович - ЦПР Святошинського р-ну - 1 місце
2. Порубай Михайло Олександрович - ЦПР Святошинського р-ну - 3 місце

Олімпіада програмістів, молодша вікова група

1. Шпирин Дмитро - - КПДЮ - 1 місце
2. Озеракин Микита Дмитрович - ЦПР Святошинського р-ну - 2 місце
3. Братусь Олександр Вікторович - ЦТТМ Дарницького р-ну - 3 місце

Олімпіада програмістів, старша вікова група

1. Підгорний Олександр - - КПДЮ - 1 місце
2. Кравець Дар’я Вікторівна - ЦТТМ Дарницького р-ну - 2 місце
1. Усенко Валентина Анатоліївна - ЦТТМ Дарницького р-ну - 3 місце