© 2004-2011 ЦНТТМ "Сфера", Sfera Design Studio

Результати ЗКШ-2004


Міський конкурс "Зимова комп'ютерна школа" 2004 року проводився 7-8 лютого 2004 р. на базі ЦНТТМ "СФЕРА" Оболонського району.
Програма ЗКШ складалася з таких конкурсів:
- конкурс головоломок;
- олімпіада програмістів (по 2 вікових групах);
- конкурс на кращу презентацію PowerPoint "Один урок в школі";
- конкурс власних програмних розробок;
- конкурс власних мультімедія-розробок.

Конкурс головоломок

В конкурсі прийняло участь 22 юнаків та дівчат з 5-ти закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
1 місце - Ганкевич Олексій
Гавінський Віктор
Пересунько Георгій
Сущенко Ірина
Присяжнюк Наталія
ЦПР Святошинського р-ну
2 місце - Гончар Остап
Бовкун Тетяна
СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну
3 місце - Морозько Ігор
Плеванко Євген
Калитинець Євген
Кирилів Дмитро
Прима Сергій
ЦТТМ Дарницького р-ну

Олімпіада програмістів

В олімпіаді програмистів приймали участь 19 вихованців з 7-и закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА:
1 місце - Малежик Олександр, НВК ДПТТ Солом'янського р-ну
2 місце - Пасічник Євген, ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну
3 місце - Козько Костянтин, СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну

СТАРША ВІКОВА ГРУПА:
1 місце - Фенік Тарас, ЦПР Святошинського р-ну
2 місце - Лавріненко Іван, ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
3 місце - Мовчан Денис, ЦТТМ Дарницького р-ну

Конкурс на кращу презентацію PowerPoint

Цього року презентація повинна бути виповнена на тему "Один урок в школі".
У конкурсі приймали участь 8 гуртківців старшої та молодшої вікових груп з 5-и закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА:
1 місце - Азаров Антон, ЦПР Святошинського р-ну
2 місце - Краст Олексій, ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну
3 місце - Пазер Денис, НВК ДПТТ Солом'янського р-ну

СТАРША ВІКОВА ГРУПА:
1 місце - Поляков Олександр, ЦТТМ Дарницького р-ну
2 місце - Коваленко Світлана, ЦПР Святошинського р-ну
3 місце - Васьковський Вадим, ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну

Конкурс "Краща програмна розробка"

У конкурсі приймали участь 6 гуртківців з 5 закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
1 місце - Гулаков Вадим, ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
2 місце - Фенік Тарас, ЦПР Святошинського р-ну
3 місце - Мовчан Денис, ЦТТМ Дарницького р-ну

Поза конкурсом приймали участь учні 304 та 254 шкіл Святошинського району.
Журі відмітило програмну розробку по історії України "Громадянська війна" учня 304 школи Таткова Сергія.

Конкурс "Краща мультимедійна розробка"

У конкурсі на кращу мультімедія-розробку приймали участь 11 гуртківців з 4-ох закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
1 місце - Савченко Микита, ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
2 місце - Стадник Ірина, ЦПР Святошинського р-ну
3 місце - Заброцький Віталій, ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну

Переможці особистої першості нагороджені дипломами МКЦНТТУМ та цінними подарунками Головного управління освіти і науки.

Загальні підсумки

Переможці командної першості нагороджені грамотами МКЦНТТУМ "Сфера":
1 місце - команда ЦПР Святошинського p-ну
2 місце - команда ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
3 місце - команда ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну