© 2004-2011 ЦНТТМ "Сфера", Sfera Design Studio

Результати ЗКШ-2003


Зимова комп’ютерна школа проводилася 1-2.02.2003 р. на базі ЦНТТМ "СФЕРА" Оболонського району.
Програма конкурсу включала:
- конкурс головоломок;
- олімпіаду програмістів (з 2 вікових груп);
- конкурс власних програмних розробок;
- конкурс на кращу презентацію "Моє захоплення".

Конкурс головоломок

В конкурсі прийняло участь 30 вихованців з 6 закладів освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
1-місце - Лук'янов Максим
Пасечник Євген
Краст Олексій
Шиленко Олександр
Ожиганов Павло
ЦТТ "Юність"
Солом'янського р-ну
2-місце - Катанова Катерина
Гавінський Віктор
Марченко Вадим
Арістов Іван
Присяжнюк Наталія
ЦПР
Святошинського р-ну
3-місце - Грищенко Андрій
Рожин Андрій
Заслужений Олексій
Резнік Костянтин
Ревенчик Євген
ЦТДЮ
Святошинського р-ну

Олімпіада програмістів

В олімпіаді пограмістів взяло участь 17 вихованців з 7 закладів освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

Молодша вікова група:
1 місце - Козько Костянтин, СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району
2 місце - Малежик Олександр, НВК Солом'янського району
3 місце - Рубальський Дмитро, ЦТТ "Юність" Солом'янського району

Старша вікова група:
1 місце - Глущенко Олександр, СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району
2 місце - Бельфер Євген, ЦНТТМ "Сфера"
3 місце - Прасол Олександр, ЦТТМ Дарницького району

Конкурс власних програмних розробок

Конкурс власних програмних розробок (виконаний заздалегідь - вдома 13 вихованцями з 7 закладів освіти) був більш насиченим, цікавим для глядачів.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
1 місце - Капустянчик Вікторія, ЦНТТМ"Сфера"
2 місце - Бельфер Євген, ЦНТТМ "Сфера"
3 місце - Рябоконь Артем, ЦНТТМ"Сфера"

Конкурс на кращу презентацію "Моє захоплення"

У конкурсі приймали участь 16 вихованців старшої та молодшої вікових груп з 5-и закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

Молодша вікова група
1 місце - Васильковський Вадим - ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну
2 місце - Васильєв Юрій - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
3 місце - Марченко Вадим - ЦПР Святошинського р-ну

Старша вікова група
1 місце - Поляков Олександр - ЦТТ Дарницького р-ну
2 місце - Васильєв Юрій - ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
3 місце - Васильковський Вадим - ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну

Переможці особистої першості нагороджені дипломами МКЦНТТУМ та цінними подарунками Головного управління освіти і науки.

Загальні підсумки

Переможці командної першості нагороджені грамотами МКЦНТТУМ "Сфера":
1 місце - команда ЦНТТМ "Сфера" Оболонського р-ну
2 місце - команда ЦПР Святошинського р-ну
3 місце - команда ЦТТ "Юність" Солом'янського р-ну