© 2004-2011 ЦНТТМ "Сфера", Sfera Design Studio

Результати ЗКШ-1998


Зимова комп'ютерна школа проводилася 10-25 січня 1998 року на базі СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району.
Проводилося 3 конкурси:
- конкурс на кращу програмну розробку;
- олімпіада програмістів (по 2 вікових групах);
- конкурс користувачів (проводилося два конкурси: у середовищі MS DOS та у середовищі WINDOWS).

Конкурс на кращу програмну розробку

У конкурсі на кращу програмну розробку взяли участь 10 юнаків та дівчат з 4-х закладів позашкільної освіти.
З усіх розробок 3 роботи оцінювались у рамках конкурсу відповідно встановленим критеріям; 7 робіт демонструвалися поза конкурсом.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:
   1 місце - Мохнатко Олександр - ЦНТТМ Дарницького р-ну
   3 місце - Геля Олег - СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну

Суддівська колегія прийняла рішення друге місце не визначати.

Олімпіада програмістів

В олімпіаді програмістів приймали участь 15 юнаків та дівчат з 5-и закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА:
   1 місце - Шаповал Андрій - СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
   2 місце - Несинов Андрій - ЦНТТМ "Сфера" Мінського р-ну.
Суддівська колегія прийняла рішення третє місце у молодшій віковій групі не визначати.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА:
   1 місце - Васильєв Денис - ЦНТТМ "Сфера" Мінського р-ну.
   2 місце - Мохнатко Олександр - ЦНТТМ Дарницького р-ну
   3 місце - Беспалов Володимир - ЦНТТМ Дарницького р-ну

Суддівська колегія вирішила відмітити заохочувальними призами:
   - Лаптоша Олександра - СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну та Сторожука Юрія - ЦТТМ Дарницького р-ну ,- за успішне оволодіння мистецтвом програмування;
   - Жуковську Світлану - Центр позашкільної роботи Ленінградського р-ну,- за успіхи у програмуванні та наполегливість у праці;
   - Федоренка Богдана, Єфремова Дмитра, Степанову Ганну та Заслуженого Олексія - ЦТДЮ Радянського р-ну,- як наймолодших учасників олімпіади.

Конкурс користувачів

У конкурсі користувачів приймали участь 18 юнаків та дівчат з 5-и закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

КОНКУРС У ОБОЛОНЦІ WINDOWS:
1 місце - Васильєв Денис - ЦНТТМ "Сфера" Мінського р-ну;
  Смоленська Олена - СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
2 місце - Мохнатко Олександр - Центр ТТМ Дарницького р-ну;
3 місце - Місько Денис - БДТ Подільського р-ну.

КОНКУРС У СЕРЕДОВИЩІ MS DOS:
1 місце - Безверха Катерина - СЮТ -ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
2 місце - Лутак Євген - СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
  Садовець Олександр - СЮТ- ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
3 місце - Кузнецов Антон - Центр позашкільної роботи Ленінградського р-ну.

Суддівська колегія вирішила відмітити заохочувальним призом Дульського Іллю з БДТ Подільського р-ну як наймолодшого учасника конкурсу.



Результати ЗКШ-1999


Зимова комп'ютерна школа проводилася 9-17.01.1999 року на базі ЦНТТМ "СФЕРА".
Проводилося 3 конкурси:
- семінар–практикум "Наші програмні розробки";
- олімпіада програмістів (по 2 вікових групах);
- конкурс користувачів (проводилося два конкурси: у середовищі MS DOS та у середовищі WINDOWS).

Семінар–практикум "Наші програмні розробки"

У семінарі-практикуму взяли участь 8 юнаків з 3-х закладів позашкільної освіти.
Відмічені роботи, які мають практичне використання та оригінальність вирішення:
1) «Японський кросворд» -- автор Шаповал А.В. - 2 бали
2) «Калькулятор» - автор Онащук О.В. - 5 балів
3) «Презентація» - автор Філь О.М. - 7 балів



Результати ЗКШ-2000


Змагання Зимової комп'ютерної школи проводилися в один день 9-го січня 2000 року, а закриття Зимової комп'ютерної школи – 16-го січня 2000 року. Конкурси, які проводилися 9-го січня 2000 року:
- естафета головоломок;
- конкурс користувачів WINDOWS-95;
- олімпіада програмістів (по 2 вікових групах).
На закритті Зимової комп'ютерної школи був проведений семінар-практикум "Наші програмні розробки".



Результати ЗКШ-2001


Зимова комп'ютерна школа проводилася у сiчнi 2001 року на базі Дніпровської станції юних техніків - Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Програма конкурсу включала 3 конкурси:
- естафета головоломок;
- конкурс програмістів (по 2 вікових групах);
- конкурс власних розробок.
Через те, що на конкурс власних розробок було подано лише одну заявку, призовы місця не призначалися.

Естафета головоломок

У естафеті головоломок прийняло участь 7 команд по 5 чоловік в кожній з 6-ти закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії місця розподілилися таким чином:
1-е місце - команда "ГАМА" НВК Залізничного р-ну
2-е місце – команда "Вікторія" ЦНТТМ Мінського р-ну
3-е місце – команда "RANDOMIZE" ЦНТТМ Дніпровського р-ну
4-е місце – команда "МАК" АКЦКПДЮ
5-е місце – команда "ЄОМіК" ЦТДЮ Радянського р-ну
6-е місце – команда "Дарничани" ЦНТТМ Дарницького р-ну
7-е місце – команда "Юність" Жовтневого р-ну

Конкурс програмістів

У конкурсі програмістів І рівня приняло участь 10 юнаків до 14 років, ІІ рівня – 11 юнаків до 18 років з 6-ти закладів позашкільної освіти.
За результатами підсумків суддівської колегії призові місця розподілились таким чином:

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
1-е місце Крючков Вадим, НВК Залізничного р-ну;
2-е місце Михайлюк Євген, авіаційно-космічний центр КПДЮ;
3-е місце Бельфер Євген, ЦНТТМ Мінського р-ну

СТАРША ВІКОВА ГРУПА
1-е місце Несинов Андрій, ЦНТТМ Мінського р-ну;
2-е місце Кліменко Олександр, ЦНТТМ Дніпровського р-ну;
3-е місце Грішин Дмитро, ЦНТТМ Дніпровського р-ну.